cz
en
lakum ktl,lakum ap,lakum gala,lakum frýdlant,lisování,povrchové úpravy,galvanické zinkování,ohýbání plechu,svařování,práškové lakování,lisování kovů,kovovýroba,nýtování,zpracování plechu,kataforéza,montáž
lakum ktl,lakum ap,lakum gala,lakum frýdlant,lisování,povrchové úpravy,galvanické zinkování,ohýbání plechu,svařování,práškové lakování,lisování kovů,kovovýroba,nýtování,zpracování plechu,kataforéza,montáž lakum ktl,lakum ap,lakum gala,lakum frýdlant,lisování,povrchové úpravy,galvanické zinkování,ohýbání plechu,svařování,práškové lakování,lisování kovů,kovovýroba,nýtování,zpracování plechu,kataforéza,montáž lakum ktl,lakum ap,lakum gala,lakum frýdlant,lisování,povrchové úpravy,galvanické zinkování,ohýbání plechu,svařování,práškové lakování,lisování kovů,kovovýroba,nýtování,zpracování plechu,kataforéza,montáž lakum ktl,lakum ap,lakum gala,lakum frýdlant,lisování,povrchové úpravy,galvanické zinkování,ohýbání plechu,svařování,práškové lakování,lisování kovů,kovovýroba,nýtování,zpracování plechu,kataforéza,montáž lakum ktl,lakum ap,lakum gala,lakum frýdlant,lisování,povrchové úpravy,galvanické zinkování,ohýbání plechu,svařování,práškové lakování,lisování kovů,kovovýroba,nýtování,zpracování plechu,kataforéza,montáž lakum ktl,lakum ap,lakum gala,lakum frýdlant,lisování,povrchové úpravy,galvanické zinkování,ohýbání plechu,svařování,práškové lakování,lisování kovů,kovovýroba,nýtování,zpracování plechu,kataforéza,montáž
Přesnost a preciznost. Do nejmenšího detailu.

LAKUM soutěž o nejlepší nápad

 

 

Vítáme Vás na soutěžních stránkách. Rádi vidíme, že chcete VYHRÁT 50.000,- Kč !!!

 

Strojírenská skupina LAKUM Group vyhlašuje soutěž pro všechny, kteří nosí v hlavě nápad na produkt, ale neví, jak jej realizovat. Přihlas se do soutěže. My víme, co s tím. Přeměň svůj nápad v realitu.

 

Máš nápad? Dáme ti šanci!

 

  • Přijď s nejlepším nápadem na produkt, který můžeme vyrobit vlastními silami, získej odměnu 50.000,- Kč, investici do zařízení a buď součástí výrobního týmu.
  • Jsme strojírenská společnost, ale fantazii se meze nekladou, každý nápad na produkt/výrobek může vyhrát.
  • Do soutěže můžeš přihlásit jakýkoliv nápad, největší šanci na výhru ale budou mít ty nápady, které maximálně využijí výrobní možnosti společností Lakum a Massag (najdeš je na webu www.lakum.cz). Vítězný nápad, pro výrobu svého produktu, získá možnost investice do technologií, kterými Lakum Group nedisponuje.
  • Komise vybere 5 nápadů, ty ve druhém kole soutěže zpracují podnikatelský záměr, z nichž bude vybrán nejlepší nápad.

 

Registrace do soutěže se skládá ze dvou kroků:

  1. Vyplň formulář o něco níž na této stránce.
  2. Stáhni si a vyplň Powerpoint prezentaci, kterou odešli na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Powerpoint prezentace

 

Pravidla soutěže

 

 

Termín ukončení registrace je 30.4.2019

 

 

Pokud máš jakýkoliv dotaz kontaktuj

Ing. Martin Šplíchal
tel.: +420 558 442 244, e-mail: ms@lakum.cz

 

Zpracování osobních údajů

Osobní údaje získané tímto formulářem budou použity pro účely soutěže LAKUM Nápad 2019 a budou uchovány po dobu této soutěže.

Po ukončení soutěže budou nadále zpracovány pouze údaje úspěšných soutěžitelů.

 

Registrační formulářRegistrace do soutěže LAKUM Nápad 2019

Vyplněním a potvrzením dotazníku splníte 1. část přihlášky. Pro zařazení do soutěže nezapomeňte odeslat vyplněnou prezentaci na mail soutez@lakum.cz

Marketing od